IKONIC "LIGHT" PONI HÜPPESADUL

Tootekood: PHY01 Ühik: tk Laoseis:Tellimisel
1450,00 €
Meie "Light" hübriidponisadul PHY01 (EX : HYBP01) põhineb tehniliselt evolutioni liini ponisadulal.
Seetõttu on sellel sadulal kasulikud kõik "Evolution" ponisadula täiustused, puu keerd on veelgi kitsam ja võimaldab lastel rohkem sadulasse istuda, hõlmad on pehmed, et lastel oleks rohkem kontakti ja haaret.
Selle sadula eesmärk on tõesti aidata lastel leida oma asend, samal ajal kui nad saavad lõõgastuda, mis aitab neil keskenduda kogu ülejäänud toimetusele.
Soovime, et kõik ratsanikud teeksid oma sporti igal tasemel, kasutades kvaliteetsetest  materjalidest valmistatud sadulat, jäädes samas taskukohase hinnaga.
See sadul on varustatud eraldi müüdavate vahetatavate raami süsteemiga. 
Hooldusnõuanded:
Kuna kasutame naturaalseid nahku, tuleb neid regulaarselt töödelda sobivate puhastava ja niisutava toimega hooldusvahenditega, et säilitada nende ilu ja nõtkus.
Tähelepanu! Hübriidsadul on osaliselt valmistatud sünteetilistest materjalidest. Seetõttu on normaalne, et mõned osad ei ima tooteid endasse. Seetõttu ei ole kasulik proovida sünteetilisi osi õlitada.
Enne esmakordset kasutamist tuleb nahkosi vähemalt üks kord Ikonic nahkõliga täielikult töödelda. See toidab nahka ja loob kaitsva loodusliku barjääri, mis väldib liigset kulumist.
Regulaarseks hoolduseks on eelistatav kasutada puhastuskreemi või meie glütseriini seepi, kuna liigne elastsete nahkade õliga toitmine muudab kiu "paisumaks" ja elastne nahk kaotab oma kulumiskindluse.
Hübriidsadula sünteetilisi osi saab kergesti puhastada, kasutades sama käsna, mida kasutati glütseriini seebi pealekandmiseks.