IKONIC "EVOLUTION" PLAIN HÜPPESADUL

Tootekood: JEV01 Ühik: tk Laoseis:Tellimisel
2450,00 €
Hüppesadula seeria "Evolution" JEV01 (EX: EVOJ01) esindab täiuslikku kombinatsiooni traditsiooni ja modernsuse vahel, selle Evolution sarja eesmärk on pakkuda kõigile "tõeliselt" head sadulat mõistliku hinna eest.
Soovime, et ratsanikud teeksid oma sporti igal tasemel, kasutades kvaliteetsetest ja tehniliselt kvaliteetsetest materjalidest valmistatud sadulat, jäädes samas taskukohase hinnaga.
Selle mudeli versioon on inspireeritud meie "Elite" mudelist ja toob kaasa mõningaid täiustusi paneelides (kujud ja materjalid), istmes (keerdumine ja kuju), samuti on täiustatud mõningaid suurusi ja punkte.
Selle sadula iste on veidi väiksem, mis võimaldab istuda sügavamale sadulasse ja leida õige asend.
Selle "Evolution" sarja teine eripära on see, et sadulat saab isikupärastada! Mõne sadula osa värvi on tõepoolest võimalik valida.
See uus sadul on endiselt truu kaubamärgi harjumuspärastele eripäradele!
Endiselt on meie lihtsalt vahetatav raam, naturaalse villaga uuesti täidetavad paneelid täiuslikuks reguleerimiseks, suured paneelid rõhu jaotamiseks, integreeritud alusklapid, sealhulgas väljalõige külgkontakti parandamiseks, lai 3-punktiline ümbermõõt, mis võimaldab tõmbejõud sadula õigeks asetamiseks, lai turjasoon, et vältida "näpistamist".
Kõik elemendid on kokku kogutud, et tagada kvaliteet, mugavus ja jõudlus mõistliku hinnaga!
Hooldusnõuanded
Kuna kasutame naturaalseid nahku, tuleb neid regulaarselt töödelda sobivate puhastava ja niisutava toimega hooldusvahenditega, et säilitada nende ilu ja nõtkus.
Enne esimest kasutamist tuleb uut Ikonic sadulat vähemalt kaks korda Ikonic nahaõliga täielikult töödelda.
See toidab nahka ja loob kaitsva loodusliku barjääri, mis väldib liigset kulumist.
Et nahka jäädavalt mitte kahjustada, on vaja kasutada häid hooldusvahendeid.
Kasutage meie nahaõli, naharasva ja arvukalt muid spetsiaalselt välja töötatud hooldustooteid.