Cavalor® LactaTec 2kg

Tootekood: LactaTec Ühik: tk Laoseis:Tellimisel Tarneaeg: Saadaval järeltellimisel (tarneaeg 1-5 päeva)
209,00 €

Lactatec – lihastele, mis teevad tööd!

  1. Milleks mõeldud?

Cavalor Lactatec aitab lihastel optimaalselt töötada kõige olulistemal hetkedel ning soodustab kiiret taastumist, ennetades lihaste väsimist, hoides su hobuse elastsena iga päev.
Cavalor Lactatec on kõige mitmekülgsem terviklik lisand, töötades mitmel rindel, et toetada lihaste tegevust, stimuleerib lihaste taastumist ning ennetab lihaskangust, vigastusi ja väsimust. Tänu erinevate metabooliliste protsesside efektiivsele panusele püsivad lihased elastsed ning suudavad tõhusalt muuta energiat ilma kõrvalmõjudeta. Tulemusena suudab hobune säilitada oma parimat vormi ka pikematel intensiivse perioodiga treeningutel või mitmepäevastel võistlustel.

  1. Toote ...

Naturaalse jõud
Cavalor Lactatec on edasi arendatud Cavalor Muscle Fit’st. Paremaks lihaste toeks on tootele lisatud eeterlikud õlid nagu Petroselinum sativum (petersell) and Citrus aurantifolium (laimipuu). Citrus aurantifolium (laimipuu) aktiivsed koostisosad on tugevad antioksüdandid, mis takistavad kahjulike vabade radikaalide teket. Lisaks lõdvestab ta lihaseid. Petroselinum sativum (petersell) aitab kaasa lihaste taastumisele peale rasket treeningut. Tal on puhastav toime, eemaldades kehast mürkained kiiremini ning võimaldab kergemini transportida hapnikku lihastesse, lükates edasi lihaste väsimust.

Toetab lihasrakkusid elastseks ja terveks lihaste tööks
Cavalor Lactatec sisaldab selliseid mineraale nagu sulfur (S), magneesium (Mg) ja mangaan (Mn), mis vähendavad lihaspingeid ning toetavad lihaste elastsust ja vastupidavust. Need mineraalid on formuleeritud parimaks imanduvuseks, et tagada optimaalne mõju. Võtame näiteks MSMi, mis on küll paremini tuntud oma positiivse mõju järgi liigestele, kuid ta aitab samuti kaasa tagamaks korralik lihaste töö. MSM lõdvestab lihaseid, töötab kui antioksüdant ning stimuleerib vereringet. Seega soodustab MSM jääkainete lõhustamist ja kehast väljutamist. Lisaks B vitamiinid, nende seas B1, B2, B12, parandavad süsivesikute metabolismi, närviülekandeid ja hapniku varustamist lihastesse.

Tugev antioksüdantide segu tagamaks suurima kaitse
Cavalor Lactatec sisaldab väga tugevat antioksüdantide segu, tagades tõestatud ja väga tugeva kaitse vabade radikalide vastu, seda üsna madala koostisosade annuse juures. Lisaks standartsetele antioksüdantidele nagu E-vitamiin ja seleen, mis enamuses lihastele mõeldud turul olevates lisandites, sisaldab Cavalor Lactatec veel C-vitamiini, beeta karoteeni ja bioflavanoide. Cavalor Lactatec’st leiab vadakuvalku – glutatiooni lähteaine, mis on tuntud olevat üks tugevamaid antioksüdante raku tasemel, kuid toidu kaudu kehvalt imenduv.
Selline koostisosade kombinatsioon suurendab tugevalt glutatiooni tootmist kehas ning algatab mitmeid protsesse nii raku sees kui väljas kaitsmaks lihasrakke.

Tõhus lihaste parandamine ennetab piimhappe teket ja lihasvigastusi
Cavalor Lactatec sisaldab betaiini, dimetüülglütsiini lähteaine, mis peamiselt tagab hapniku transpordi lihastesse, vähendades laktaadi teket ja ladustamist. Tsink (Zn), kelaaditud vormis, kiirendab laktaadi lõhustamist. Samal ajal naatrium bikarbonaat ja naatrium tripolüfosfaat käituvad puhvritena, aidates sellega veelgi kaas efektiivsele lihase taastumisele. Laktaadi neutraliseerumise ja happe – alus tasakaalu taastamisega ennetab Cavalor Lactatec piimhappe teket ja lihaste kangust.
Vadakuvalgud Cavalor Lactatec’is varustavad organismi ideaalse aminohappe profiiliga proteiini, mis toetab kiiret ja efektiivset kahjustada saanud lihasrakkude taastamist. Veelgi enam, asendamatud aminohapped lüsiin ja metioniin Cavalor Lactatec’is käituvad ehitusklotsidena nende proteiinide jaoks, millest lihasrakud moodustuvad.

  1. Kuidas kasutada?

Sega 30g toidu sisse päevas. Tugeva piimahappe probleemi korral soovitame teha 4 nädalase kuuri, edaspidi 2 päeva enne, võistluste/tugeva treeningu ajal ja 1 päev peale. 1 möötekopsik = 15g. Maksimum kogus päevas 45g.

Saadaval ka Cavalor Lactatec pasta. Pasta imendub kiirelt ning on käepärane kasutada näiteks võistlustel. Sellisel juhul anda ½ süstlast eelmisel õhtul ninh ½ süstlast võistluspäeva hommikul. Lisa annus Cavalor Lactatec pastat vahetult peale võistlust suurendab märkimisväärselt taastumise kiirust.

Cavalor Lactatec 2kg – jätkub 66 päevaks
Cavalor Lactatec 5kg – jätkub 166 päevaks

Kui treeningkoormus muutub, siis Cavalori valikust leiad endale sobiva lisandi, mis vastab su hobuse vajadustega paremini.
Cavalor Muscle fit on sarnane Cavalor Lactatec’le, kuid koostisest puuduvad eeterlikud õlid. Ta tagab üleüldise lihaste heaolu – parandab lihaste tööd, ennetab lihaskangust ning teisi lihasprobleeme. Cavalor Muscle fit on ideaalne toode enne ja peale korrapäraseid võistlusi või hobustele, kes kannatavad tundlike lihaste käes. Cavalor Muscle fit aitab viia su hobune elastselt järgmisesse starti.
Kui su hobuse lihastel ei ole suurt töökoormust, aga sa soovid pakkuda lihastele lisa toetust, siis sobiks sulle Cavalor Muscle Motion. Ta hoiab su hobuse lihased tervena ning pakub kaitset piimhappe ja vabade radikalide kahjuliku mõju vastu.

Koostis: vadakuvalgu isolaat, naatrium-tripolüfosfaat, naatrium-bikarbonaat, magneesiumsulfaat, MSM, magneesiumatsetaat, kaltsiumkarbonaat

Analüütiline koostis:
Toorvalk – 22,6%
Toorrasv – 6,12%
Toortuhk – 34,8%
Kaltsium - 1%
Naatrium - 5%
Fosfor – 2,53%
Magneesium - %
Vit C -39008 mg/kg
Vitamiin E -  24381mg/kg
Vitamiin B2 -  1600mg/kg
Vitamiin B1 - 1600mg/kg
Vitamiin B12 -  20mg/kg

Naturaalne anti-oksüdant – 17853 IU/kg

Beetakaroteen – 820,5 mg/kg
Mangaan monohüdraat- 1240mg/kg

Mangaangelaat – 410 mg/kg
Tsink -  258mg/kg

Tsinksulfaat -  773mg/kg
Seleen -  10mg/kg

BHT – 199mg/kg

Sepioliit – 279mg/kg

Propüülgallaat – 132mg/kg

Betaiin hüdrokloriid – 104811 mg/kg
DL-metioniin – 3200 mg/kg

L-lüsiin – 31000 mg/kg

Petersell – 66700 mg

Laimiekstrakt – 33300 mg