Cavalor® Arti Tec 2L

Tootekood: Arti Tec Ühik: tk Laoseis:Tellimisel Tarneaeg: Saadaval järeltellimisel (tarneaeg 1-5 päeva)
193,90 €

CAVALOR ARTITEC

  • Vedel lisand, mis toetab tundlikke kõõluseid ja liigeseid
  • Lihas-skeleti süsteemi optimaalseks kaitseks tipphetkedel
  • Suurepärase maitsega vedelik
  • Teaduslikult tõestatud tõhusus, 100% looduslik

Cavalor ArtiTec annab meie hobustele seda, mida nad vajavad intensiivse töö ajal. Cavalor ArtiTec on 7-aastase teadusliku uurimistöö tulemus (koostöös Ghenti ülikooliga), kus uuriti tippklassi sporthobuste tervete kõõluste ja liigeste jaoks optimaalsete toidulisandite kohta.

Sellest tulenev spetsiifiline ainete kombinatsioon ja tasakaal ei soodusta mitte ainult terveid kõõluseid ja liigeseid, vaid pakub ka ideaalset kaitset pingest põhjustatud kahjustuste eest.

Cavalor ArtiTeci taimsetel ainetel on sünergistlik toime, mis aitab peatada need ebasoodsad protsessid luu- ja lihaskonna süsteemis enne, kui need kahjustavad. Pilootuuringus leiti, et Cavalor ArtiTec oli maitsev 97% hobustest ja 74% näitas silmnähtavat paranemist.

KAS TEADSID?

Liiges on liigend kahe luu vahel. Nende vahel on viskoosse sünoviaalvedeliku kiht, mis määrib ja kaitseb luu otsas olevat kõhre. Liigest ümbritsevad lihased, kõõlused ja sidemed neelavad lööke ja hoiavad seda turvaliselt paigal. Kui teie hobune teeb intensiivset tööd, kannatavad liigesed palju luudest tulenevat hõõrdumist, kuna sünoviaalvedeliku kvaliteet langeb.

Ületreenimine, vanus, vigastused ja infektsioonid põhjustavad põletikku. Kui teie hobusel on korduvad põletikud, muutub sünoviaalvedeliku koostis õhemaks ja kaotab võime põrutusi korralikult pehmendada. See muudab liigeste liigendatud liikumise vähem elastseks ja suurendab tõsiste vigastuste ohtu.

Liigeste probleemid süvenevad aja jooksul. Suured löögid kahjustavad kõhre parandamatult. See kahjustus levib seejärel teistele kehaosadele, nagu lihased ja sidemed, ning võib lõpuks põhjustada lonkamist.

KOOSTIS:

Cavalor Arti sarjas on eriline segu ürtidest ja eeterlikest õlidest, sealhulgas Ananasus comosus, Curcuma longa, Boswellia serrata, Equisetum arvensis, Echinacea purpurea ja Citrus aurantifolia.

See ürtide ja eeterlike õlide segu tagab liigeste kiire taastumise ja vähendab jäikust. Me pöörame suurt tähelepanu oma tooraine kvaliteedile ning ürtide puhul on kontsentratsiooni ja toime osas tõesti vahe garanteeritud. Näiteks meie kasutatav kurkumivorm sisaldab 95% toimeainet kurkuminoide.

TOOTE OMADUSED – PÕHIKOOSTISOSAD

Metüülsulfonüülmetaan (MSM): on orgaaniline väävliühend. Väävel on oluline lihastele, liigestele, kõhredele, luudele ja verele; MSM on kõige kergemini imenduv ja bioloogiliselt kättesaadavam väävliallikas.

Glükoosamiin, kondroitiinsulfaat ja hüaluroonhape: glükosaminoglükaanid on olulised ehitusplokid sidemete, kõõluste, luude ja sünovia (sünoviaalvedelik) jaoks. Meie kasutatav kondroitiinsulfaat on madala molekulmassiga, mis tähendab, et see imendub kergesti hobuse kehasse. Sarnaselt teistele toorainetele on kvaliteet võrdlusaluseks hinna ja tõhususe puhul. Cavalor® valib välja kõrgeima toimeainesisaldusega tooraine. Näiteks kondroitiinsulfaat sisaldab 90% toimeaineid.

L-glutamiin: on glutatiooni, antioksüdandi, ehitusplokk. Glutatioon on taastumisprotsessis oluline pärast vigastust.

Selle segu koostisainetel on kumulatiivne ja sünergiline efekt, mis on meie uurimisprogrammis teaduslikult tõestatud. Maitsetaimede kombinatsioon tagab näiteks selle, et kõik koostisosad jõuavad kergesti liigeseni.

MSM                                                                    38,100 mg/kg

Glükoosamiin                                                   139,300 mg/kg

Kondroitiinsulfaat                                           24,800 mg/kg

Hüaluroonhape                                               1,000 mg/kg

L-glutamiin                                                        12,700 mg/kg

Ananasus comosus                                         16,900 mg/kg

Kurkumiin (kurkumijuure ekstrakt)         14,800 mg/kg

Boswellia serrata                                             76,200 mg/kg

Ribes nigrum                                                     25,400 mg/kg

KASUTAMINE:

Piserdage söödale 2 või 3 x 30 ml iga päev, olenevalt koormuse intensiivsusest ja teie hobuse tundlikkusest.

1 pumba annus võrdub 30 ml-ga. Maksimaalselt 200 ml hobuse kohta päevas.

Meie kogemus on näidanud, et parimad tulemused saavutatakse Cavalor® ArtiTeciga pärast esialgset 28-päevast perioodi.

Pärast seda saab kasutada vastavalt vajadusele – näiteks ainult võistlustel ja intensiivsematel treeningpäevadel..

Meie vedelad toidulisandid koosnevad palju enamast kui lihtsalt veest. Seetõttu on homogeense annuse saamiseks oluline neid korralikult loksutada enne kasutamist.