Nutri Plus

SKU: Nutri Plus Brand: Cavalor Unit: tk Qty:In Stock
78,30 €

Cavalor® Nutri Plus on efektiivne, maitsev ja suurepärane sporthobuste täiendsööt. Sisaldab kõiki vajalikke vitamiine, mineraale, mikroelemente, elektrolüüte ja aminohappeid mis vajalikud tervisele, luude kasvamisele ning stressitaluvusele. Parim toode, et tasakaalustada sinu hobuse vitamiini ja mineraalide tase.

Treeningus olevad ja tipptasemel võistlevad hobused vajavad laia valikut kergesti imenduvaid toitaineid. Koostöös treenerite ja ratsanikega on Cavalor® loonud rikkaliku söödalisandi Nutri Plus igapäevasele söödaratsioonile, et katta aktiivsete sporthobuste igapäevased lisatoitainete vajadused. See on spetsiaalselt koostatud söödaratsioonide jaoks, kus kasutatakse palju teravilju ning heina. See toode on mõeldud hobustele, kes peavad endast maksimumi andma võistlustel ja nendeks valmistumisel, kuid on ka mõeldud neile hobustele, kes taastuvad pikast puhkuse perioodist või haigusest. 

See preparaat sisaldab spetsiaalseid kõrgema kvaliteedi vitamiine, elektrolüüte, rasvhappeid, mineraale ja mikroelemente. Erilist tähelepanu on siinkohal pööratud sisalduvate ainete omastamisele läbi hobuse organismi, mis on äärmiselt kõrge. Seetõttu on Cavalor® Nutri Plusi tegelikkuses nähtav pilt küllaltki kiire (konditsiooni ja võimekuse kasv). Kõrge efektiivsus Cavalor® Nutri Plus'is ei sõltu ainult kasutatud koostisosade mitmekesisusest (rohkem kui 50 erinevat koostisosa), vaid ka porportsioonidest ja kõrgest kvaliteedist iga kasutatud koostisosa üle. Neid koostisosasid on hoolikalt uuritud ja täpselt välja valitud, et anda õige suhe teiste koostisosadega, et Cavalor® Nutri Plus saaks kõige optimaalsema tulemuse tagada. Koos Cavalor® Nutri Plusiga paraneb ka sinu igapäevase sööda tootlikus. Kuna hobused, kes saavad Nutri Plusi, omastavad seeläbi ka suurema hulga sporthobusele vajalikke toitaineid, mille läbi loomulik vastupanuvõime suureneb ning seeläbi ka stressi taluvus. Cavalor® Nutri Plus sisaldab vitamiine A, D3, K3, B1, B2, B3, B6, B12, lisaks veel foolhapet, koliini, biotiini, lüsiini, metioniini ja mikroelemente nagu vaske, raude, joodi, koobaltit, mangaani, tsinki, naatriumi, magneesiumi, kaltsiumi, fosfori, kaaliumi ja seleeni.

Manustamine: 
Lisa igapäevaselt antava sööda sisse. 
Varsad ja ponid: 50-100g päevas. 
Kasvavad hobused: 150g päevas. 
Täiskasvanud hobused (puhkusel/kerges töös): 120g päevas. 
Täiskasvanud hobused (treeningus/võistlustel): 150-200g päevas. 
Tiined ja imetavad märad: 150-200g päevas. 
Täkkudele paaritumisel: 150-200g päevas. 

Maksimaalne kogus 400g päevas. 

Cavalor® Nutri Plus - kõik vitamiinid ja mineraalid ühest kohast ja seda selleks, et hobuse toiduratsioonis oleksid tagatud kõik igapäevaselt vajaminevad toitained.

Koostis: mais, kaltsiumkarbonaat, monokaltsiumfosfaat, sojauba*, oder, nisu, naatriumkloriid, vadakupulber, palmituumaõli, magneesiumoksiid
* valmistatud geneetiliselt muundatud sojaubadest

Analüütiline koostis:
Toorvalk - 11,5%
Toorrasv - 5%
Toortuhk - 41,5%
Toorkiud - 1,6%
Niiskus - 8,6%
Metioniin - 2%
Lüsiin - 1,8%

Kaltsium - 10%
Naatrium - 1,3%
Fosfor - 3,3%
Magneesium - 1%
Vitamiin A - 650000 IE/kg
Vitamiin D - 75000 IE/kg
Koliinkloriid - 10000 mg/kg
Vitamiin B3 - 1000 mg/kg
Niatsiin - 1500 mg/kg
Vitamiin C - 500 mg/kg
Vitamiin E - 22000 mg/kg
Vitamiin B2 - 500 mg/kg
Vitamiin B1 - 500 mg/kg
Vitamiin B6 - 100 mg/kg
Vitamiin B12 - 2 mg/kg
Vitamiin K3 - 50 mg/kg
Biotiin - 12,5 mg/kg
Foolhape - 200 mg/kg
Mangaan - 5000 mg/kg
Tsink - 5000 mg/kg
Vask - 1250 mg/kg
Seleen - 18 mg/kg
Jood - 30 mg/kg
Koobalt - 12 mg/kg