Cavalor Lactatec Pasta

SKU: Lactatec Pasta Unit: tk Qty:In Stock
16,90 €

Cavalor® LactaTec aitab lihastel toimida optimaalselt kõige suurematel pingutustel ning aitab kiirelt taastuda, vältides lihasväsimust ja hoides hobuse elastsena iga päev.

Cavalor® LactaTec on kõige täielikum lisand, mis toimib mitmeti lihase tegevuse toeks - stimuleerib lihase taastumist ja ennetab probleeme nagu kangus, vigastused ja väsimus. Lihased püsivad elastsed ja võimelised energiat töötlema ilma kõrvalnähtudeta. Selle tulemusel suudab hobune püsida oma parimas vormis ka intensiivsematel treeningperioodidel või mitmepäevastel võistlustel.

Cavalor® LactaTec on tehtud Cavalor Muscle Fit baasil. Paremaks lihaste toeks on lisatud eeterlikke õlisid - Petroselinum sativum ja Citrus aurantifolium. Citrus aurantifolium aktiivsed komponendid on tugevad antioksüdandid, mis enntavad kahjulike vabade rakiaalide teket. Samuti toimib see ka lihaseid lõdvestavalt. Petroselinum sativum panustab efektiivsesse lihaste taastumisse peale kurnavat pingutust. Sellel on puhastav efekt, eemaldades mürkaineid kehast kiiremini ja lubades hapnikku vaba transporti lihastesse. Lükkab edasi lihasväsimuse teket.

Kasutamine:

Sega 30g päevas söögi sisse. Kui lihastesse on juba kogunenud palju happeid, siis soovitame teha kuuri 4 nädalat, peale mida anda võistlustel - 2 päeva enne, võistluse ajal ja 1 päev pärast. Sama kehtib ka suure pingutuse korral treeningus. 

1 mõõdukulp = 15g.

Maksimaalselt 45g hobuse kohta päevas.