Cavalor® Gastro AID 1,8kg

Tootekood: Gastro AID Ühik: tk Laoseis:Tellimisel
206,00 €

Cavalor® Gastro AID - sinu parim sõber maohaavandite leevendamiseks ja ennetamiseks. 

Iga ratsutamisega tegelev inimene oskab hinnata kui delikaatne on hobuse soolestik. Probleemid, mis on seotud peensoole ja jämesoolega on hästi teada ning rutiinselt kontrollitavad. Mis selle asja juures on üllatav, et paljud ei oska aimata, kuidas magu sellest mõjutatud võib saada. Maohaavade esinemissagedus on väga kõrge just sporthobustel. Erinevad uuringud (surmajärgsed ja mao endoskoopilised uuringud) näitavad, et 75-89% sporthobustest kannatavad maohaavade käes. Peamiseks põhjuseks on maohappe kokkupuude mao limaskestaga. Ainuke kaitse maohappe ja pepsiini kokkupuuteks on hobusel piisav sülje eritus. Pikaajaline teraviljaga söötmine ja paastumine viib liigse maohappe tootmiseni ning vähendab sülje eritust. Intensiivne treenimine suurendab omakorda veelgi maohappe liikumist ja sattumist mao limaskestale, mis teeb hobuse olemise raskemaks. Hobused, kes vaevlevad maohaavade käes omavad sümptomeid nagu võimekuse langus, tõrges suhtumine, halb karvastik, hammaste krigistamine, valiv söömine, kaalulangus, sadulavöö kinnitõmbamisel eest liikumine ning ebamugavustunne, jne.

Cavalor® Gastro AID töötab erinivatel tasemetel – ta naturaliseerib happe produkteseerimise, kaitseb maolimaskesta, omab tervendavat effekti maohaavadele ning rahustab ja on valu leevendav.
Kollane emajuur: stimuleerib sülje tootmist, omab antiseptilisi ja looduslikult antihelmintilisi omadusi.
Ingver: Kaitseb mao limaskesta
Kastani ekstrakt tekitab õhukese kihi ümber maoseina kaitstes seda maohappe eest.

Inaktiveeritud pärm / lagritsa-magusjuur/ ingver / kollane emajuur/ sidrunmeliss/ harilik maasapp/ kapsas / maltodekstriin / Mastica mastika /kastani ekstrakt

Analüütiline koostis:
Toorvalk - 14%
Toorrasv – 1,3%
Toortuhk - 5%
Toorkiud - 7%
Naatrium - 0.1%

Manustada 30g päevas minimaalselt 4 kuni 6 nädalat. 

Vaata ka lühikest õpetlikku videot maohaavadest ja nende tekkest.: https://www.youtube.com/watch?v=s1pR7ScmG5k

Pakend: 1,8kg kopsik.