Cavalor® Derma Spray 250ml

Tootekood: Derma Spray Ühik: tk Laoseis:Laos
21,90 €

Derma Spray – revolutsiooniline areng haavade hoolitsuses!

Sarnaselt seedesüsteemile on ka nahale leiduvad bakterid esmaseks kaitseliiniks nakkuste vastu. Aktiivsed pre ja probiootikumid Cavalor Derma Spray’s tugevdavad „heade“ bakterite üksust nahal ning kaitseb naha floorat, toetades keha loomulikku vastupanuvõimet. Cavalor Derma Spray töötab oluliselt efektiivsemalt võrreldes tavaliste desinfitseerijate ja antibiootikumidega. See on ideaalne ravimaks tavalisi haavu, sügelusi, ärritusi ning teisi naha probleeme. Ükski tall ei tohiks olla ilma selleta!

Kasutamine: Haavad, sõrgatsi piirkonna naha praod ...
2 korda päevas kahjustatud piirkonnale.

Naha mikrofloora tasakaalu taastamiseks – haavad, bakteriaalsed infektsioonid, naha rebendid...

Bakterid on igal poole, nii head, kui halvad. Kui hobusel on nõrk immuunsüsteem või liiga palju „halbu“ baktereid tõuseb infektsioonide tekke risk.

Desinfitseerijaid ja antibiootikume on kasutatud kümneid aastaid eeldades, et nad elimineerivad probleemi. Fakt on see, et tegelikult desinfitseerija tapab lisaks halbadele bakteritele ka head ning mitte kõik mikroorganismid ei hävine. Bakterite tahe ellu jääda on nii tugev, et nad kohanevad järjepidevalt ning arenevad nii öelda superbakteriks, mille tõttu desinfitseerijad ja antibiootikumid ei mõju enam nii effektiivselt. Alles jäänud bakterid paljunevad seda kiiremini.

Cavalor on välja töötanud jätkusuutliku lahenduse, kasutades olulisi pre ja probiootikume. Toitumises on pre ja probiootikumide kasulik toime seedesüsteemile tõestatud mitmekordselt. See on osa Cavalori retseptist hoida hobune terve seest poolt välja. Cavalor VitaFlora optimaalseks seedesüsteemi tööks. Pre ja probiootikumide kasutamine kosmeetikas ja nahahoolduses on uue ajajärgu alguseks. See uus ja revolutsionaalne lähenemine võib ära hoida üleliigse antibiootikumide ja antimükootikumide kasutamise.

Kuidas töötab Derma Spray?
Kasuta Derma Sprayd naturaalse puhastava spreina kapjadel, nahal, karval, lakal ja sabal. PH-neutraalne valem, spetsiaalselt hobuse nahale välja töötatud, elimineerib aktiivsed patogeenid ja toetab tervet ja tasakaalukat mikrofloorat. See vähendab bakterite ja seennakkuste levikut.
Aitab „headel“ bakteritel saada ülekaal kahjustatud alas, mis omakorda vähendab patogeenide kohalolu. See ennetab ja leevendab tervise probleeme nagu pragunenud kand, seennakkused, kiilumädanik jne.
Derma Sray sobib ideaalselt ka haavade puhastamiseks, hoides ära nakkused ning toetades organismi naturaalset paranemisvõimet.