Cavalor® Arti Motion 2kg

Tootekood: Arti Motion Ühik: tk Laoseis:Tellimisel Tarneaeg: Saadaval järeltellimisel (tarneaeg 1-5 päeva)
113,50 €

CAVALOR ARTI MOTION

  • Aitab säilitada tugevaid luid ja elastseid liigeseid
  • Sisaldab kollageeni, MSM-i ja glükoosamiini
  • Hobustele, kes tulevad töösse ja vanematele hobustele, kes vajavad lisatuge

Cavalor Arti Motion pakub optimaalset tuge tervete liigeste ja kõõluste heaks. See sisaldab toitaineid, sealhulgas kollageeni, metüülsulfonüülmetaani (MSM), glükoosamiini ja kondroitiinsulfaati, mis kõik on tuntud oma positiivse mõju poolest liigestele.

Cavalor Arti Motion aitab säilitada tugevaid luid ja hoida liigesed elastsena kasvavatel hobustel, äsja tööd alustavatel ja vanematel hobustel. Sobib ka sporthobustele toetavalt.

KAS TEADSID?

Meil on lai valik söödalisandeid, mis toetavad teie hobuse kõõluseid ja liigeseid nii ennetavalt kui ka ravivalt. Need sisaldavad toitaineid, mis tugevdavad luid ja kõõluseid ning aitavad kiirendada liigesevedeliku arengut kõhre vahel.

Meie valikus on söödalisandeid, mis on kohandatud teie hobuse töötasemele, vanusele ja liigeseprobleemide tõsidusele. Ennetav tähelepanu liigeste tervisele vähendab põletikuriski.

KOOSTIS:

Cavalor Arti sarjas on eriline segu ürtidest ja eeterlikest õlidest, sealhulgas Ananasus comosus, Curcuma longa, Boswellia serrata, Equisetum arvensis, Echinacea purpurea ja Citrus aurantifolia.

Selle segu koostisainetel on täiustav ja sünergiline toime, mida meie teadlased on teaduslikult tõestanud. See ürtide ja eeterlike õlide segu tagab liigeste kiire taastumise ja vähendab jäikust.

Me pöörame suurt tähelepanu oma tooraine kvaliteedile ning ürtide puhul on kontsentratsiooni ja toime osas tõesti vahe garanteeritud. Näiteks meie kasutatav kurkumivorm sisaldab 95% toimeainet kurkuminoide.

TOOTE OMADUSED – PÕHIKOOSTISOSAD

II tüüpi hüdrolüüsitud kollageen: II tüüpi kollageen toodab kiudaineid. See kollageenkiudude võrgustik toetab liigeseid ja tugevdab kudesid.

Metüülsulfonüülmetaan (MSM): on orgaaniline väävliühend. Väävel on oluline lihastele, liigestele, kõhredele, luudele ja verele; MSM on kõige kergemini imenduv ja bioloogiliselt kättesaadavam väävliallikas.

Glükoosamiin ja kondroitiinsulfaat: glükosaminoglükaanid on olulised ehitusplokid sidemete, kõõluste, luude ja sünovia (sünoviaalvedelik) jaoks. Meie kasutataval kondroitiinsulfaadil on madal molekulmass, mis tähendab, et see imendub kergelt hobuse kehasse. Sarnaselt muudele toorainetele, kvaliteet määrab ka hinna ja tõhususe. Cavalor® valib välja kõrgeima toimeainesisaldusega tooraine. Näiteks kondroitiin sulfaat sisaldab 90% toimeaineid.

Orgaanilised (Intellibond ja kelaaditud) mikroelemendid vask, tsink, mangaan: mängivad võtmerolli liigesemehhanismis. Kelaaditud mineraalid on bioloogiliselt kättesaadavamad kui anorgaanilised mineraalid.

C-vitamiin: omab märkimisväärset antioksüdantset funktsiooni ja on oluline toimeainete imendumiseks. See suurendab immuunsust.

MSM                                     140 000 mg/kg

Glükoosamiin                    110 000 mg/kg

Kondroitiinsulfaat            10 000 mg/kg

Vask                                      1.250,1 mg/kg

Tsink                                     11.113,2 mg/kg

Mangaan                             11.113,2 mg/kg

C-vitamiin                           25 000 mg/kg

KASUTAMINE:

Sega iga päev söödaga 30 g (ponid ja harrastushobused) või 45 g (sporthobused) Arti Motioni.

1 mõõtelusikas ämbris on 15 g. Maksimaalselt 90 g päevas hobuse kohta.

Parimad tulemused saavutatakse vähemalt 4 nädala kasutamise järgselt.

Nõuanne: Cavalor® Arti Motionit on ka hea jätkav kuur peale Arti Matrix’i.

Hoida jahedas ja kuivas kohas. Säilib kuni 3 aastat peale tootmist.