Cavalor Resist + Vit C 900g

Tootekood: Resist C Ühik: tk Laoseis:Tellimisel Tarneaeg: Saadaval järeltellimisel (tarneaeg 1-5 päeva)
81,50 €
Cavalor® Resist + vit C on loodud spetsiaalselt selleks, et tugevndada hobuse immuunsüsteemi. See on väga tõhus immuunsüsteemi tugevndaja viiruste leviku perioodil, tihedal võitslusperioodil, pikemateks transportideks, karvavahetus perioodil kui ka talli vahetusel.
 
Viiruste leviku perioodidel on oluline tugevndada oma hobuse loomulikku immuunsüsteemi, et tõsta tema vastupanuvõimet vältimaks nakatumist või nakatumisel kergemaks läbipõdemiseks.

Võistlushooajal on hobune pidevalt stressis, see on tingitud pidevast transportimisest ja uutest keskkondadest, mis mõjutavad tema immuunsüsteemi. Eriti nõrgeneb nende vastupanuvõime võistlushobustel, kes on pidevas liikumises erinevate võistluste vahel. Nendel on ka suurem risk puutuda kokku erinevate bakterite ja pisikutega kuna nad puutuvad kokku suure hulga erinevate hobustega, kellelt võivad levida erinevad bakterid ja viiruse infektsioonid. Selle takistamiseks peab hobune tugevndama oma vastupanuvõimet, mille abimeheks Cavalor® Resist + vit C ideaalselt sobib. 

Cavalor® Resist + vit C on täiendsööt toitainete taastamiseks ning parandamiseks, mida kasutavad paljud sportlased ja tallid. Ta sisaldab endas spetsiaalseid toitaineid ja kõrgekvaliteedilisi biloogilisi ühendeid, mida üks hobuse keha vajada võiks. Eriti perioodidel, millal stress on suur ja keha vajaks tuge, et vastupanuvõime säiliks. Parimaks viirustega võitlemiseks on tugev immuunsüsteem, mis kaitseb hobuse organismi. Tugeva vastupanuvõimega hobused on vähem vastuvõtlikud vigastustele. Cavalor® Resist + vit C on kasulik ka hobustele, kellel on käsil taastumine põetud vigastusest või haigusest! 
 
Cavalor® Resist + vit C sisaldab rasvhappeid, suures koguses vitamiin C'd ja lisa vitamiine, eeterlikke õlisid, prebiootikume, ravimtaimi ja nukleotiide. Cavalor® Resist + vit C on rikastatud isoleeritud vadakuvalgu ühenditega, mis sisaldab immuunsüsteemi stimuleerivaid omadusi. 
Cavalor Resist + Vit C toimeainete kooslus on tunduvalt efektiivsem kui anda neid eraldi üksikult.
 
Koostis: vetikate ekstrakt, pärm, mesinduse kõrvalsaadused, kaltsiumkarbonaat, vadaku proteiinipulber, magneesiumatsetaat, nisutäidised

Analüütiline koostis: 
Vitamin E 12,475 IU/kg
Vitamin C 180,839 mg/kg
Vitamin B1 377 mg/kg
Vitamin B2 1,076 mg/kg
Vitamin B3 1,424 mg/kg
Vitamin B6 225 mg
Vitamin B12 3 mg/kg
Vitamin K 51 mg/kg
Niatsiin 2,286 mg/kg
Beeta-Karoteen 379 mg/kg
Foolhape 246 mg/kg
Raud 829 mg/kg
Tsink 3,443 mg/kg
Mangaan 1,038 mg/kg
Vask 739 mg/kg
Seleen 8.29 mg
L-Lysine 42,745 mg/kg

Soovituslik kogus täiskasvanud hobustele 45g päevas, noorhobustele ja ponidele 30g päevas. Maksimaalselt 100g päevas. Immuunsüsteemi tugevdamiseks manustada vähemalt 20 päeva järjest. Pikemaks transpordiks on soovituslik hakata andma 10 päeva enne. Kasulik on anda ka nädal enne ja 2 nädalat peale vaktsineerimist.
 
Kaitse ja enneta oma hobust viiruste eest ning väldi tühje võistlusreise kasutades Cavalor® Resist + vit C'd, et hoida oma hobuse vastupanuvõime tugev.