Cavalor Mud Doc 200ml

Tootekood: Mud Doc Kaubamärk: Cavalor Ühik: tk Laoseis:Laos
36,50 €

Cavalor® Mud Doc - preidoktor tõttab appi! Tegemist on 100% loodusliku tootega

Cavalor on leiutanud uue lähenemise kuidas preid ravida. Rohkem kui 10 eeterliku õli töötavad koos, et ravida, rahustada ja desinfitseerida kärnasid ja nende lõhesid. Retsept on 100% looduslik ning kaotab kriimustused nagu suitsupahvakas kaob õhku. 

Mis on prei? 
Prei on vaieldamatult kõige kergemini ära tuntav nahahaigus hobustel. Prei on ühine nimetus erinevatele naha ärritustele hobuse jalgadel. Tõsisematel juhtudel võib kogu hobuse alajalg ülesse paistetada ning kui see jätta tähelepanuta võib see paistetus mitte ära kaduda. Raskematel juhtudel võib see lõpuks viia hobuse lonkamiseni.

Kõige sagedasemad sümptomid on punetus, koorikud, kärnad ja lõhed hobuse jalgadel. Bakterid ja seened kasvavad neis lõhedes väga kiirelt kuna seal on soe ja niiske enamjaolt. 

Preid võivad põhjusta mitmed fakotrid nagu näiteks mustus, muda, putukad või koguni kärnade liiga tihe puhtaks pesemine, mis teevad nad haavatavaks bakteritele. Seen nakkused, putuka sügelused ja päikese põletused on samuti tihti selle põhjustajaks. Kärnade paranemine nahal on aga hobuse pideva liikumise tõttu raskendatud ning see võtab oodatust kauem aega. 

Terved jalad, õnnelikud jalad

Cavalor® Mud Doc on väga kiiresti toimiv tänu oma unikaalsele koostisele, kus sisalduvad eeterlikud õlid nagu Aloe Vera, Lavender, Eukalüpt, Teepuu. 

Cavalor® Mud Doc töötab erinevatel tasemetel, et ravida preid. Antiseptilised omadused muudavad kärnade lõhed ebasobivaks bakteritele ja seentele. Samal ajal toimuv haava ravi ja valuvaigistavad omadused toetavad hobuse heaolu. 

Vereringet edendades paraneb verevarustus haava piirkonnas ning seeläbi ka paranevad haavad kiiremini ära. Kreemi niisutav effekt suurendab naha elastsust, mis vähendab armi tekke ohtu ning kiirendab karvkatte kiiremat tagasikasvamist. Hoides naha elastsena ennetame seeläbi uute lõhede teket, mis nagu näiteks takistussõidu intensiivse treeninguga tihti tekivad. 

Kirjeldus
valge kreem

Kasutusjuhend
Kui vajalik, aja ära hobuse karvad prei piirkonnast ja selle vahetus lähedusest. Puhasta nakatunud ala desinfitseeriva šampooniga nagu näiteks Cavalor® Derma Wash (Cavalor® Hygienic Wash). Veendu, et oled kärnad/lõhed korralikult ära kuivatanud enne kui paned sinna Cavalor® Mud Doc'it. 

Me soovitame kasutada toodet piisavalt kaua, et ennetada prei tagasi tulekut. 
Hoiatus! Välispidiseks kasutamiseks ainult, hoida lastele kättesaamatus kohas!

Pakendamine
Saadaval 200ml pakendis. 

Spetsialist jagab kogemust: 

Veterinaari poolt antud prei rohud (antibiootikumid, kortikosteroidid) on edukad peatamaks infektsioone ja ravimaks kärnade teket, kuid lühikese aja möödudes tuleb prei tagasi. Cavalor® Mud Doc peatab samuti infektsioonid ja ravib kärnad, kuid lisaks sellel ravib ka nahka, mis takistab prei tagasituleku tulevikus. Ma usun, et Cavalor® Mud Doc on täna kõige effektiivsem abivahend turul võitlemaks preiga. Määri Cavalor® Mud Doc'it kärnadele ilma, et neid katki teeksid ja näed kuidas kärnad 5-7 päeva möödudes ise ära kukuvad. Stane Knez, dr. Vet. Med.

Olen varasemalt proovinud erinevaid tooteid, kuid ei ole ühegagi neist preist lahti saanud. Cavalor® Mud Doc on siiamaani ainuke dopingu vaba toode, mis aitas mu hobustel prei lõplikult seljataha jätta. K. De Waele, rahvusvaheline ratsanik, Belgia. 

Väga tihti pistavad traavihobused rinda liigse soolaga halbadelt võistlusradadelt, mis põhjustab preid jalgadel. Cavalor® Mud Doc sai preist kiiresti lahti ning me olime jälle võimelised normaalselt treenima. G. Lannoo, traavisportlane.