TRM STRIDE MP 60 X 20G

SKU: TA01-MP Unit: tk Qty:Out of Stock
122,00 €

ISELOOMUSTUS

  • Glükoosamiinvesinikkloriid suurendab glükoosaminoglükaanide (GAG) taset liigeses. GAG-d on kõhre “ehituskivideks”. Glükoosamiinvesinikkloriid suurendab liigese hüaluronaadi sisaldust. Hüaluronaat on liigeskapslivedeliku peamiseks koostisosaks – liigesevõideks.
  • Kondroitiinsulfaat on kõige tähtsam proteoglükaan liigesekõhres, moodustades 80% kogu valkude molekulmassist. Kondroitiinsulfaat on vajalik glükoosaminoglükaanide tootmiseks, kuid tema põhiroll on neutraliseerida destruktiivsed ensüümid, mis lammutavad liigesekõhre. Kondroitiin soodustab toitainete jõudmist kõhrkoesse, suurenenud vedeliku voog tõstab liigeste elastsust ja struktuursust. Uurigud on tõestanud ka kondroitiinsulfaadi põletikuvastast toimet.
  • MSM on organismis imenduva väävli allikaks. Väävlit kasutatakse sidekoe sünteesis. Seetõttu peetakse MSM-i ka glükoosamiinvesinikkloriidi ja kondroitiinsulfaadi kaasteguriks kahjustatud kõhre taastamisel. MSM-i seostatakse ka põletikuliste seisundite leevendamisega.

KASUTAMINE
STRIDE MP aitab taastada liikumisfunktsioone ning liigesekõhre elastsust. Profülaktilisel manustamisel vähendab liigeseprobleeme ja soodustab liigesefunktsioonide taastumist pärast ortopeedilist operatsiooni.

KOOSTIS
Maisitärklis, kaltsiumkarbonaat, dekstroos.

 

20 g kohta

Glükoosamiinvesinikkloriid

6250 mg

Metüülsulfanüülmetaan (MSM)

3300 mg

Kondroitiinsulfaat

125 mg