Mini Adult 0.8kg koeratoit

SKU: 172810 Unit: tk Qty:In Stock
5,20 €

Royal Canin Mini Adult 0,8 kg

 „Royal Canin Mini Adult” – kuivtoit väikestele tõugudele (täiskasvanu kaal 1–10 kg) täiskasvanud koertele 10 kuu kuni 8–aastastele.

  • Täiskasvanud väikestele koeratõugudele.
  • Väga maitsev. Erilise tekstuuriga palakesed, spetsiaalse kuju ja suurusega, hoolikalt valitud toitainete ja looduslike maitseainete kombinatsioon tagab toidu mis rahuldab ka kõige nõudlikuma koera vajadused.
  • Läikiv karvkate. Väävlit sisaldavate aminohapete (metioniin ja tsüstiin) Omega-6 rasvhapete, A-vitamiini sisaldus annab ilusa terve ja särava karvkatte.
  • Hambakatu pärssimine. Naatrium polüfosfaadid, mis jaotavad süljes leiduvat kaltsiumi, aitab ennetada hambakivi teket.

Koostis: mais, maisijahu, dehüdreeritud linnuliha proteiin, loomsed rasvad, maisigluteen, hüdrolüüsitud loomsed proteiinid, taimse proteiini isolaat*, peedi viljaliha, mineraalid, pärmid, sojaõli, kalaõli, frukto-oligosahhariidid. 

*L.I.P. – proteiin, mis on valitud selle väga kõrge omastatavuse tõttu.

Royal Canini missiooniks on muuta maailm lemmikloomade paremaks kohaks. Lemmikute meditsiini ja pidamistingumuste areng ja teadlikkuse kiire levik on teinud Royal Canini tooted alates 2009. aastast kättesaadavaks kõikidel mandritel, välja arvatud Antarktika.
Tippkvaliteedi saavutamiseks teeme koostööd juhtivate teadus-, veterinaaria- ja käitumisekspertidega ning oleme pidevas kontaktis kassi- ja koeraomanikega üle kogu maailma. Sügavad teadmised ja kogemused andsid täpse ülevaate lemmikloomade kõige tõhusamast toitainetoetusest ja nende vajadustest ning nende parima seisundi tagamiseks vajalikest toitainetest. See täpsus tagab toote kõrge efektiivsuse kõigis aspektides, alates söögi kujust, tekstuurist, maitsest ja seeditavusest kuni ohutuse ja jälgitavuseni. Koostisosad valitakse nende kõrge toiteväärtuse ja lemmikloomadele pakutava tervisliku kasu põhjal (kasutatakse ainult liha ja kala inimese toiduahelast). Iga toorainepartii kontrollitakse enne, kui see üle maailmas asuvatesse tehastesse jõuab. Kõigis tehastes on tipptasemel testimislaborid, mis analüüsivad toidu kvaliteeti ja toiduohutuse näitajaid, nt. mükotoksiinid ja oksüdeerumine. Kõik 1800 tehast kogu maailmas järgivad järjepidevuse ja kvaliteedi tagamiseks sama ranget protsessi. Tootmisprotsessi käigus rakendatakse kümmet erinevat kontrolli, et tagada vastavus ettevõtte spetsifikatsioonidele ja jälgitavuse kvaliteedistandarditele. Lisaks peavad kõik Royal Canini turustajad järgima ohutus- ja logistikastandardeid. Selle tagamiseks kontrollitakse regulaarselt nende ladustamis- ja transporditingimusi. Need ranged protseduurid tagavad toote optimaalse kvaliteedi, ohutuse ja toiteväärtuse.Royal Canini rikkalik märg- ja kuivtoidu valik tagab täpse toitumise igas vanuses, igas suuruses ja tõus kassidele ja koertele. Valikus on ka täpne veterinaarterapeutiline dieet - toit, mis aitab diagnoositud terviseprobleemidega kasside ja koerte tervist säilitada.