FELISEPT KASSI RAHUSTAV KAELARIHM 35CM

SKU: 85956025046957 Unit: tk Qty:In Stock
23,50 €

FELISEPT KASSI RAHUSTAV KAELARIHM 35CM

Stress tekib normaalse keha reaktsioonina, kuid see võib põhjustada kestvat ebamugavustunnet ja vaevuseid nagu käitumisprobleemid, neuroosid või depressioon, kui see kestab liiga kaua või on liiga intensiivne.

Kasside stressi põhjused on tihti sotsiaalsed ja territoriaalsed. Kodukeskkonnas tekib stress kassidel sageli territoriaalsetest konfliktidest või teiste elanikega koos elamisest. Näiteks teise looma võtmine (kass, koer jne) või uue inimese sisse kolimine võib tekitada territoriaalseid pingeid. Potentsiaalseteks stressifaktoriteks on ka muutused tuttavas keskkonnas, näiteks mööbli muutmine, uus mööbel, kolimine või uue koduga harjumine. Samuti võib kassidel põhjustada stressi igasugune piirav või hirmutav olukord (nt transport loomaarsti juurde, reisimine, ilutulestik, äikesetormid jne).

Felisepti rahustav kaelarihm kassidele on hõlpsalt kasutatav ja mugav lahendus teie kassi rahustamiseks. Kassile kaela pandult eritab kaelarihm pidevalt Nepeta Cataria ekstrakti aroomi

See naturaalne ekstrakt on kombineeritud polümeerist materjaliga patenteeritud tootmisprotsessi käigus ja eritumine algab koheselt peale pakendi avamist. Avatuna püsib kaelarihm efektiivsena kuni 30 päeva. Võite proovida ka lisaks Felisept Home Comfort difuusorit, mis tagab teie kassi heaolu kodus nelja seina vahel. Felisept rahustav sprei sobib kasutamiseks liikvel olles ja kodus.

Kasutusjuhend: Võtke kaelarihm pakendist välja ja pange see oma kassi kaela ümber. Kaelarihm on õigesti paigas, kui kassi kaela ja kaelarihma vahele mahub kaks sõrme. Üleliigse osa võib kaelarihma kinnituse tagant ära lõigata. Kaelarihma ei pea looma pesemise ajal eemaldama. Ohutusmehhanismi tõttu avaneb kaelarihm automaatselt, kui sellele rakendub suurem jõud. Kaelarihm aktiveerub koheselt peale pakendi avamist. Kasutusperioodi (ligikaudu 30 päeva) lõpus võib kasutusele võtta uue Felisepti rahustava kaelarihma, kui stressi tunnused tagasi tulevad.