Cavalor® Freebute gel 200ml

SKU: freebute Unit: tk Qty:Out of Stock
27,90 €

CAVALOR FREEBUTE GEL

  • Rahustav, sügavale tungiv ja esmalt jahutav ning seejärel soojendav
  • Rahustab ja aitab kahjustatud kudesid parandada
  • Stimuleerib vereringet, ideaalne tundlikele ja ülekoormatud lihastele, kõõlustele ja liigestele
  • Sisaldab eukalüpti-, lavendli- ja teepuuõli

Cavalor FreeBute Gel on looduslikest koostisosadest valmistatud geel. Selle ainulaadne segu 8’st eeterlikust õlist sisaldab eukalüpti-, lavendli- ja teepuuõli, mis on tuntud oma lõõgastavate, jahutavate, turset leevendavate ja valuvaigistavate omaduste poolest, muutes Cavalor FreeBute geeli esmaabivahendiks ülekoormatud, tundlike ja valutavate lihaste ja liigeste ning kõõluste jaoks.

See hakkab koheselt jahutama ning muutub järk-järgult soojuseks. Cavalor FreeBute geelis sisalduv hüdrogeel võimaldab sellel kiiresti nahka imenduda, tuues sügavatesse kudedesse sügavad ja võimsad mõjud. Cavalor FreeBute Gel stimuleerib vereringet ja seda saab kasutada ka tundlike lihaste lõdvestamiseks enne treeningut. Samuti aitab see pärast rasket treeningut toksiine kiiremini eemaldada, hoides ära lihaste jäikuse. Liigestel ja kõõlustel aitab alla suruda põletiku reaktsioone ja see läbi ennetada traumade teket.

KAS TEADSID?

Põletik on organismi normaalne reaktsioon võõrkehadele või koekahjustustele (nt trauma, pinge või ülekoormus). Põletik on keha viis pärast kahjustust taastuda. See saadab valged verelibled kahjustatud piirkonda, et "rünnata" patogeene. Põletiku võib ära tunda selle piirkonna naha punetuse ja kuumuse järgi. Sellega kaasneb ka turse ja valu. Valu ravimisel on oluline tegeleda mitte ainult valu endaga, vaid ka selle põhjusega ehk põletikuga.

KASUTAMINE:

Masseeri Cavalor FreeBute geeli iga päev pärast või vähemalt 1,5 tundi enne treeningut tundlike lihaste lõdvendamiseks või lõdvestamiseks.

Kandke Cavalor FreeBute geeli kaks korda päevas kiiremaks taastumiseks pärast spordivigastusi.

Kasutage Cavalor FreeBute geeli, et väsinud jalgadest kiiremini toksiine väljutada, põletikku alla suruda ja traumasid ennetada.

Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Liigne kasutamine võib põhjustada ülitundlikkusreaktsioone.

NB! Eeterlike õlide kõrge kontsentratsiooni tõttu ära kasuta FreeBute Geli intensiivse päikesevalguse käes, samuti sadulariide või kaitsmete all treenides, kuna need kohad võivad muutuda üsna kuumaks. Ei ole soovituslik kasutada ka talli vatnike all sama põhjusel. Kui soovid öösiti kasutada talli pindesid/kaitsmeid, siis parem valik on Cavalor Ice Clay.