Cavalor kick up 1000ml

SKU: Kick up Brand: Cavalor Unit: tk Qty:In Stock
77,90 €

Cavalor® Kick Up on mõeldud sinu hobusele, et ta ka mitmepäevastel võistlustel värske püsiks! 

Spetsiaalselt selleks kui hobusel lööb välja loidumus ilma mingit põhjust omamata. 

Mõnikord  tõestamata põhjustel, võib sinu hobune olla loid nii väljanägemiselt kui ka võimekuselt. Selle tulemusena loob hobune endale illusiooni, kus ta tunneb end tüdinuna. Sellisel juhul vajab hobuse keha spetsiaalset toitainete süsti. Cavalor® Kick Up'is sisalduvad toitained on spetsiaalselt need toitained, mida sinu hobune vajab, et psühholoogiliselt ülesaada oma loidumusest ning taastada oma organismi puudujäägid vajaminevate toitainetega. 

Soovituslik on manustada Cavalor® Kick Upi võistluspäeva eelõhtul kui ka võistluspäeva hommikul kui hobune on endiselt "mitte vormis". 

Vedel toidulisand Cavalor® Kick Up rikastab tavapärast söödaratsiooni kergesti ja kiiresti imenduvate vitamiinide, mineraalide, aminohapete ja aromaatsete taimede ekstraktidega. Tänu nende kõrgekvaliteedilistele toitainetele ja nende koostööle saab hobune psühholoogilise ergutuse. Cavalor® Kick Upi kasutamise tulemus on kiiresti märgatav, hobune on kui taaselustatud ja tema võimekus kasvab hüppeliselt. 

Cavalor® Kick Upi antakse hobustele üle päeva kui on tarvis toitainete väärtuse parandamist ja kosumist. Igapäevaselt antakse seda suurenenud toitainete vajaduse korral (tihedama võistlusgraafiku korral). 

Manustamine: 
Aktiivne võistlushobune 50ml päevas. 
Ponid ja hobihobused 25ml päevas

Soovituslik manustamisperiood on anda ülepäeva, sööda peale piserdatult kuni hobune on taastunud (üleüldiselt 7 kuni 10 päeva, või vastavalt vajadusele) või igapäevaselt suurenenud võistluskoormuse ajal (võistlushooajal). Maksimaalne lubatud päevane annus on 100ml. 


Cavalor® Kick Up on selleks, et sinu hobune värske oleks!

Koostis: õllepärm, sorbitool 

Analüütiline koostis:
Niiskus - 79%
Toorvalk - 8%
Toorrasv - 3%
Toortuhk - 0,5%
Toorkiud - 0,1%

Lüsiin - 4%
Naatrium < 0,5%
Seleen - 10mg/kg

Pakendamine: 1L.