Cavalor Ice Clay

SKU: ice clay Unit: tk Qty:Out of Stock
52,50 €

CAVALOR ICE CLAY

  • Jahutussavi lihastele ja kõõlustele
  • Sisaldab arnikat
  • 100% looduslik

Cavalor Ice Clay on savi, mida kantakse peamiselt jalgadele ülekoormatud lihaste ja kõõluste lõdvestamiseks ning tursete vältimiseks. Cavalor Ice Clay koosneb peamiselt kaoliniidist.

See savi on looduslikult rikas kõrge imamisvõimega mineraalide poolest; see puhastab ja eemaldab liigse sünoviaalvedeliku hüppeliigesest ning teistest liigestest ja kõõlustest.

Cavalor Ice Clay koostises olev magneesiumsulfaat stimuleerib vereringet ja laseb lihastel lõõgastuda. Seda toimet tugevdavad eeterlikud õlid, sealhulgas arnika ja rosmariin, millel on tõestatud põletikuvastased ja valuvaigistavad omadused.

KAS TEADSID?

Savi on eriti populaarne kolmevõistlejate seas, kuid seda saab kasutada igal alal. Kui küsite oma hobuselt maksimumi, võivad järgmisel päeval jalad olla väsinud või paistes.

Erinevalt geelidest on savidel pikemaajaline toime. Savi püsib aktiivsena seni, kuni see on niiske. Savi on ka püsivama temperatuuriga, nii et see jahtub pikaajaliselt ja puhastub loomulikult. Savi koostisained lõdvestavad lihaseid ja kõõluseid ning tagavad väsinud jalgade kiirema taastumise.

KASUTAMINE:

Kandke pärast rasket treeningut jalgadele ja kõõlustele paks kiht Cavalor Ice Clayt, et need maha jahutada. Kiire jahutava efekti saavutamiseks laske Cavalor Ice Clayl täielikult kuivada. Seejärel kasutage Cavalor Ice Clay täielikuks eemaldamiseks kõva harja või külma vett.

Kandke Cavalor Ice Clay peale märg paber aeglasemaks jahutamiseks. Katke paber ka pindega. See soe ja märg kompress aeglustab savi jahutavat toimet. Ja muutub soojendavaks peale savi jahtumist.

Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks.