Cavalor Freebute Pro 60g

SKU: cavalor freebute Unit: tk Qty:In Stock
12,90 €

CAVALOR FREEBUTE PASTA

  • Pakub kiiret leevendust, et hobune tunneks end taas hästi
  • Ka pikaajaliseks kasutamiseks
  • Saadaval ka pulbri kujul: FreeBute

Cavalor FreeBute aitab säilitada elastseid lihaseid ja liigeseid. See pakub loomulikku leevendust, mida hobused vahel vaba liikumise nautimiseks vajavad.

Sporthobused peavad end optimaalseks soorituseks hästi tundma. Cavalor FreeBute toetab lihaseid ja liigeseid, et parandada liikuvust. Valust ja ebamugavustundest vabanemine on iga paranemis- ja taastumisprotsessi algus. Paljud valuvaigistid sisaldavad aga keelatud aineid või neil võib olla kahjulikke kõrvalmõjusid.

Cavalor FreeBute sisaldab ainult ohutuid looduslikke koostisosi. See on kõhule õrn ja võib paljudes olukordades leevendust pakkuda.

KOOSTIS:

Cavalor FreeBute'i taimsed koostisosad on eriti tõhusad ülekoormatud lihaste ja liigestega (valu, palavik, põletik)  seotud sümptomite leevendamiseks. Meie valik ürte ja eeterlikud õlid peegeldavad teatud toorainete sünergiat. Must sõstar, valge paju ning sinise kummi ja nelgi eeterlikud õlid - igaühel on erinevad mõjumehhanismid, mis muudavad need kombineeritud tõhususe veelgi tugevamaks. Seda tõestati ka meie teaduslikus uurimuses. Asendamatud aminohapped nagu L-lüsiin ja L-fenüülalaniin soodustavad ka edukat taastumist pärast pingutust.

Sisaldab tippsporthobustele vajalikke vitamiine ja mineraalaineid. Cavalor FreeBute sisaldab B-vitamiinide kompleksi (B1, B2, B3, B5, B12), mis soodustavad süsivesikute ainevahetust ja energiavarustust.

Tsink ja mangaan toetavad liigeseid tippperioodidel, samas kui E-vitamiin ja seleen kaitsevad rakkusid ülekoormuse eest.

Cavalor FreeBute on saadaval kahes vormingus: pulber (ideaalne pikaajaliseks kasutamiseks) ja pasta (mugav juhuslik kasutamine).

KASUTAMINE:

1/2 süstalt eelmisel õhtul ja 1/2 süstalt pingutuse hommikul. Ratsutajad tunnevad sageli, et hobustele on ühest süstlast rohkem kasu eelmisel õhtul ja 1 süstal hommikul enne pingutust.

1 süstal = 60 g. Maksimaalselt 240 g päevas hobuse kohta (= 4 süstalt).

Näpunäide: alustage Cavalor Freebute kasutamist kaks päeva enne võistlusi. Töökad hobused tunnevad sageli jäikust või valu; Cavalor FreeBute leevendab neid kaebusi nii, et teie hobune tunneb end jälle suurepäraselt.

Hoida jahedas ja kuivas kohas. FreeBute säilib kuni 2 aastat pärast tootmist.