Cavalor Energy boost 50gr.

SKU: energy boost Brand: Cavalor Unit: tk Qty:Out of Stock
15,50 €

Cavalor® Energy Boost on sporthobustele mõeldud energiat andev pasta, et tuua esile tugev ja võimas esitus kõrge tulemuse saavutamiseks. 

Cavalor® Energy Boost on segu kõrgekvaliteedilistest elektrolüütidest, vitamiinidest, aminohapetest, suhkrutest ja sooladest, mis on tähtsad hobuse kehale kui ta võistleb ning taastub võistlemisest.

Cavalor® Energy Boost on koostatud selleks, et pakkuda lisa energiat ja olulisi toitaineid pingutusele eelnevalt, selle ajal ja ka pärast. 

Manustades enne suuremat pingutust Cavalor® Energy Boosti, annate sellega hobusele kõrgekvaliteedilisi toitaineid, et hoida ja turgutada tema etteastet läbi kiiresti imenduvate süsivesikute ja vitamiinide. Raske pingutuse ajal võib glükoosi tase langeda drastiliselt ning seetõttu võivad tekkida pöördumatud tagajärjed võistlus tulemusele. Ennetamaks, et hobusel oleks optimaalne glükoosi tase võistluse algusfaasis on soovitatav kasutada Cavalor® Energy Boosti just enne sooritust (maksimaalselt pool tundi enne pingutust). Lisaks on Cavalor® Energy Boost´i sisalduses mineraalid, vitamiinid ja koostisosad, mis on kasulikud lihastegevusele. 

Cavalor® Energy Boost´i võib kasutada ka pärast suurt pingutust, et kiirelt taastada energia varusid, kuna sporthobused higistavad tugevalt tänu füüsilisele pingutusele ja stressile, mis tuleneb transportimisest. Elektrolüüdid on olulised aitamaks transportida energiat võimsuseks ja vastupidavuseks. Elektrolüütide kadumine põhjustab kurnatust ja täielikku väsimust. Lihastegevuse tagajärjel toimuv lihaskoe taastumise protsess omab suuremat nõudlust toitainetele, mis neid ehitavad. Edasine mineraalainete kadumine läbi stressi või lihas aktiivsuse tuleb kiirelt taastada, et hobune oleks oma tavapärases normaalses seisundis. 

Cavalor® Energy Boost on loodud võistlus hobustele. Cavalor® Energy Boost sisaldab elektrolüte nagu naatrium ja kaalium, vitamiine (B1, B2, B3, B6, B12 ja C), mineraale (kaltsium ja fosfor), aminohappeid ja glükoosi, mis imenduvad kiirelt ja efektiivselt, et hoida ära hobuse energiast tühjaks jooksmine. Cavalor® Energy Boost ei sisalda keelatuid aineid, mis ei ole lubatud võistlustel. Cavalor® Energy Boost´i manustatakse tavaliselt enne pingutust või pingutuse kestel (kahe sõidu vahel). Manustamine on küllaltki lihtne, pasta suunatakse läbi suulise dosaatori hobuse keele tagumisele osale. See võimaldab hobusele Cavalor® Energy Boosti andmist igal hetkel, isegi võistluse ajal (peale soojenduse tegemist ja enne võistlus areenile minemist). 

Manustamine: 
Treening/võistlus päeval vastavalt: 1 booster hobuse tagumisele keele osale (kogust on võimalik dosaatori peal reguleerida). Maksimaalne päevane kogus ei tohiks ületada 3 boosterit. 

Kasutades Cavalro® Energy Boosterit on sinu hobused alati värsked!

Koostis:
Vit B1 - 1060mg/L
Vit B2 - 1212mg/L
Vit B3 (niatsiin) - 681mg/L
Vit B6 - 1136mg/L
Vit C - 900mg/L
Vit B12 - 1,5mg/L
BHTE 321 320mg/L
Tsitrushape 4d3 - 100mg/L