Cavalor Bronchix Liquid 1000ml

SKU: bronchix liquid Brand: Cavalor Unit: tk Qty:Out of Stock
56,00 €
Cavalor® Bronchix Liquid on puhastava ja leevendava toimega täiendsööt, koosnedes looduslikkest ravimtaimedest, mis mõeldud ülemistele hingamisteedele.

Bronchix Liquid on kiireim lahendus külmetusele, "talli köhale" või hingamisteede ummistustele. Bronchix Liquid sobib ka ideaalselt hingamisteede paremaks toimimiseks enne rasket pingutust/võistlust. Cavalor® Bronchix Liquid on toetav toidulisand hingamisele. 

Köha tekkimine võib sõltuda mitmetest faktoritest: sissehingatud tolm, erinevad ained, mis tekitavad hingamisteede ärritust (ammoniaagi lõhn), ilmastiku muutus või ülitundlikkus. Kõdistav köha on sageli ajutise iseloomuga, kuid on sellest hoolimata tüütu nii hobusele kui selle omanikule. Köhimine on loomulik hobuse refleks, kuid Cavalor® Bronchix Liquidiga saab muuta selle tõhusamaks ning vähem tüütavamaks ning ärritava köha möödumise protsessi kiirendada. 

Cavalor® Bronchix Liquid on vedel segu eeterlikest õlidest, mis on tuntud köha rahustavate omadustega. Kompositsioon kiire tulemuse saavutamiseks, mis mitte ainult ei puhasta hobuse hingamisteid, vaid omab ka kasulikku mõju kogu bronhide süsteemile. Cavalor® Bronchix Liquid on segu taimeekstraktidest, sealhulgas eukalüptist, sidrunist, rosmariinist, punest ja harilikust männist. 

Piserda minimaalselt 5 päeva 2*25 ml vedelikku sööda peale või otse suhu. Võib kasutada võistluste ajal soovitatud kogustes. Maksimaalne päevane kogus on 100 ml. 

Pakendatud 1L kanistrisse. 

Cavalor® Bronchix Liquid, et saaksid unustada ärritusköha ja kinnised hindamisteed!
 
Koostis: Magneesiumkloriid, Naatriumkloriid, Soodiumkloriid
 
Analüütiline koostis:

Toorvalk - 0,1%
Toorrasv – 0,4%
Toortuhk - 0,1%
Toorkiud - 0%
Niiskus - 94,2%
Naatrium - 0.1%
Magneesium - 0,02%