Botaniqa Love Me Long Shampoo 250ml

SKU: 85956025046612 Unit: tk Qty:Out of Stock
8,13 €

Botaniqa Love Me Long Cupuacu & Sheavõiga šampoon pikakarvalistele koertele.

  • Looduslik Cupuacu ja Shea ekstrakt
  • Tasakaalustatud pH

Pese oma ilusat pikakarvalist koera 100% looduslike puuviljaekstraktidega. Luksuslik šampoon, mis puhastab karva, hoolitseb selle eest ning kaitseb karva katkemise eest.  Rikastatud Cupuacu ja Sheavõi ekstraktidega niisutab ta karva ja nahka, lisades karvale siidisust.
Koostis on loodud eelkõige Yorkshire terjerite, Afganistaani hurtade, Shih Tzude ja teiste sarnase karvaga koerte vajadusi arvestades. Õrn ja professionaalne koostis annab karvale show-välimuse.

Kasutamine

Enne pesu kammige karv korralikult läbi. Tehke karv korralikult märjaks ja kandke peale lahjendatud šampoon. Soovitatav lahjendus on 1:5. Masseerige  šampoon karva õrnalt alates peast kuni sabani, seejärel loputage hoolikalt. Kuivatage koera karv ja harjake karv läbi nagu tavaliselt.

Koostis

Vesi, naatriumlauretisulfaat, naatriumkokoamfoatsetaat, kokamidopropüül- betaiin, glükooldistearaat, kokoksiid DEA, sheavõi ekstrakt, cupuacu seemnevõi, propüleenglükool, PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, guari hüdroksüpropüültrimooniumkloriid, PEG-120 metüülglükoosdioleaat, DMDM hüdantoiin, metüülkloroisotiasolinolin, metüülisotiasolinoon, dinaatrium EDTA, sidrunihape, lõhnaained, limoneen.

Parabeenide, värvainete, silikoonide, nafta kõrvalsaaduste ja loomset päritolu koostisainete vaba !