Holland Animal Care Horse-Lytes 1kg

Tootekood: HORS01000 Kaubamärk: Holland Animal Care Ühik: шт. Laoseis:Laos
16,50 €

Täiendav sööt (dieedisööt) hobustele elektrolüütide kaotuse kompenseerimiseks tugeva higistamise korral. Sisaldab keha kiireks taastumiseks olulisi sooli ja mineraale!

Hobuse elektrolüüdid sisaldavad ainulaadses dekstroosisegus suurepäraseid elektrolüüte, et kompenseerida elektrolüütide kadu tugeva higistamise tagajärjel.
Hobuse elektrolüüdid on täiuslik soolade lisand mis tagavad niiskuse parema imendumise ja säilitamise.
Hobuse elektrolüüdid hoolitsevad keha kiire taastamise eest. Sobib suurepäraselt vee kaotuse korral treeningu ajal higistamisel, kuuma ilmaga või stressiolukordades.
Hobuse elektrolüüdid aitavad kaasa lihaste normaalsele talitlusele ja sobivad suurepäraselt kiireks taastumiseks pärast (raskest) treenimist.

Ideaalne kuuma ilma korral või vee kaotuse ajal treeningu tõttu, sest ainult veest ei piisa kiireks taastumiseks.
Hobune ei kaota keha higistamise ajal mitte ainult vedelikke, vaid ka elektrolüüte (soola). Hobuse higi sisaldab ühe liitri vedeliku kohta rohkem elektrolüüte (nagu kaalium, kloor, naatrium ja kaltsium) kui veri ja muud kehavedelikud.
Kui elektrolüütide kontsentratsioon on madal, kaotab hobune joomise isu, mis võib värske joogivee olemasolust hoolimata põhjustada dehüdratsiooni.

Söödajuhised
25 g 1 l vee kohta; 2 päeva enne kahe päeva möödumist treeningust (maksimaalselt 100 g päevas).
Vesi peaks olema kogu aeg saadaval.